Dla kogo podkład liftingujący?

Dla kogo podkład liftingujący?

Podkład to jeden z kosmetyków, które są niezbędne do wykonania makijażu. Dzięki podkładowi możemy ukryć niedoskonałości cery – w efekcie wygląda ona idealnie. Do wyboru mamy dzisiaj mnóstwo różnego rodzaju podkładów. Różnią się one nie tylko konsystencją i kolorem, ale również właściwościami. Na półkach z podkładami można znaleźć między innymi preparaty dla kobiet w dojrzałym wieku. Podkład liftingujący tuszuje pierwsze zmarszczki, zastępuje zabiegi w gabinecie kosmetycznym z wykorzystaniem nici liftingujących.

 

Składniki w podkładzie liftingującym

Podkład liftingujący pozwoli nam ukryć takie niedoskonałości cery jak: kurze łapki w okolicach oczu, bruzdy wokół nosa czy zmarszczki na czole. W dostępnych obecnie na rynku podkładach liftingujących wśród składników są zarówno takie, które maskują niedoskonałości cery, jak również składniki pielęgnujące. W składzie podkładu liftingującego są między napinające i wygładzające skórę proteiny. W efekcie stosowania na co dzień do wykonywania makijażu podkładu liftingującego skóra staje się znów elastyczna i jędrna. W składzie podkładu liftingującego może znajdować się również kwas hialuronowy. Obecność kwasu hialuronowego sprawia, że po nałożeniu podkładu skóra odzyskuje gęstość i sprężystość, jest lepiej napięta. Podkład odmładza, gdyż działa podobni do nici liftingujących. Podkłady liftingujące można stosować przez cały rok. W tych, które warto wybrać na lato znajdują się filtry, które zapewniają skórze ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

Jakie zalety ma podkład liftingujący?

Zabiegi odmładzające w gabinecie kosmetycznym nawet te najbardziej proste czyli wykonywane z użyciem nici liftingujących nie należą do najtańszych. Nie każda kobieta z uwagi na swoją sytuację materialną może z nich skorzystać. Bardzo podobny efekt odmładzający przyniesie stosowanie podkładu liftingującego, który kosztuje znacznie mniej. Efekt odmładzający po użyciu podkładu pojawia się natychmiast. Zmarszczki stają się płytsze, a cera gładsza.

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz