Dłuższe życie dzięki nauce

Dłuższe życie dzięki nauce

Każdy z nas, prędzej czy później, znajdzie się w sytuacji, która będzie wymagała interwencji lekarskiej. Urazy, schorzenia, choroby lub skomplikowane zabiegi medyczne to tematy budzące w ludziach niepokój, a często nawet pogłębiający się strach o życie swoje i najbliższych.

Dbanie o zdrowie nie zawsze uchroni nas przed wizytami w przychodniach i szpitalach

Nie zagwarantuje nam, że unikniemy konieczności poddania się zabiegom, badaniom, a także mniej, lub bardziej skomplikowanym operacjom. Na szczęście od wielu lat postęp medycyny idzie w parze z rozwijającą się nauką. Sprzymierzeńcami na tym polu są nowe technologie, umożliwiające szybszą diagnostykę i rozpoczęcie leczenia w odpowiednim czasie, oraz ludzie, którzy zdecydowali się skierować ścieżkę swojej kariery w kierunku nauki. Wysoko wykwalifikowani specjaliści w laboratoriach czynią prawdziwe cuda, które wznoszą medycynę na wyższy poziom.

Wierzą, że nauka ratuje nie tylko zdrowie, ale też życie, na milionową skalę

Dłuższe życie, szybszy proces leczenia i rekonwalescencji, opracowywanie działań uzupełniających, mających na celu zwiększenie komfortu pacjentów – to wszystko zawdzięczamy nauce i specjalistom. Liderem na tym polu jest Roche, czyli firma, której drugie imię to innowacja. Od ponad stu lat opracowuje nowe rozwiązania, dzięki którym osoby cierpiące między innymi na zaburzenia stanu psychicznego, raka płuca, jelita i piersi, stwardnienie rozsiane i hemofilię mają dostęp do nowych, przełomowych terapii. To właśnie innowacyjne rozwiązania są drogą obraną przez specjalistów w dążeniu do celu, jakim jest ochrona ludzkiego zdrowia.

Wszyscy wiemy, jak ważny w chorobie jest czas – czas jej szybkiego zdiagnozowania i wykrycia, czas monitorowania zmian zachodzących w organizmie oraz czas rozpoczęcia działań mających na celu przywrócenie pacjentów do zdrowia. Tutaj oprócz szybkiego reagowania liczy się także dokładna diagnoza. Projekt „Nauka Ratuje Życie” w swoich innowacyjnych działaniach łączy profesjonalizm z dokładnością i nieustanny rozwój z edukacją.

Dowiedz się więcej o projekcie na stronie

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz