ECRK Lex – specjalistyczne szkolenia

Zapotrzebowanie na specjalistyczne szkolenia z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy, a także administracji jest naprawdę duże. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że narodził się innowacyjny projekt, który idealnie odpowiada na potrzeby osób chcących szkolić się w tym zakresie. Chodzi oczywiście o ECRK Lex.

Inicjatorką projektu jest Elżbieta Linowska, która poświęciła się tej idei bez reszty.

Od początku 2018 roku dokumentacja RODO została wdrożono aż w kilkuset placówkach oświatowych. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że obecnie nadal prowadzone są prace nad kolejnymi wdrożeniami.

Projekt obejmuje również nowoczesną ofertą szkoleń internetowych, które doskonale wpisują się w oczekiwania współczesnych osób chcących rozwijać swoje kompetencje. Jest to efekt nowych przepisów prawa, które dość istotnie ingerują w to, jaki schemat funkcjonowania placówek oświatowych stosowany był dotychczas.

Mówiąc o projekcie ECRK Lex, nie można również pominąć tego, że w ofercie znalazło się doradztwo dotyczące przepisów prawa istotnie wpływających na codzienną działalność placówek oświatowych. Do tego dochodzą szkolenia będące odpowiedzią na potrzeby zarówno samych placówek, jak i organów, które je prowadzą.

ECRK Lex oferuje zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Bez względu na tematykę każde szkolenie zorganizowane jest perfekcyjnie i jest doskonałą okazją do poszerzenia posiadanej w danym zakresie wiedzy.

Nie można zapominać również o ocenach, jakie projekt zbiera od tych, którzy skorzystali z profesjonalnych szkoleń. Podkreśla się w nich, że szkolenia prowadzone są przez kompetentnych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy. W efekcie szkolenia ECRK Lex zdobyły szybko uznanie w środowisku. Warto podkreślić, że każde odbywa się w wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Udział w szkoleniu organizowanym przez ECRK Lex to bez wątpienia niezwykle twórczy czas, który korzystnie wpływa na indywidualny rozwój osób biorących w nim udział.

ECRK Lex to bez wątpienia doskonały wybór dla wszystkich chcących poszerzyć posiadane kompetencje.

Dodaj komentarz