Garść informacji o pożyczkach i kredytach dla firm

Garść informacji o pożyczkach i kredytach dla firm

Kredyty i pożyczki bankowe należą do popularnego sposobu finansowania firmy. Są to wyjątkowo łatwe sposoby zdobycia dodatkowych środków finansowych przeznaczonych na rozwijanie firm. Utrzymujące się na stosunkowo niskim poziomie oprocentowanie kredytów i pożyczek sprawia, że interesuje się nimi spora liczba przedsiębiorców.

Jakie zalety ma pożyczka bankowa dla firm?

Na pewno do zalet pożyczki wypada zaliczyć to, że środki pożyczone przez banki przedsiębiorcy mogą przeznaczyć na dowolny cel, który związany jest z prowadzoną przez firmę działalnością. Jest to jeden (obok niskiego oprocentowania) z powodów, które sprawiają, że pożyczkami interesuje się coraz więcej firm. Tego typu pożyczki przedsiębiorcy znajdą w ofercie jednego z wiodących banków działających w naszym kraju. W banku tym przedsiębiorcy zainteresowani pożyczką mogą uzyskać do 200 000 złotych. Ostateczna kwota pożyczki zależy oczywiście od tego, jak bank oceni zdolność kredytową przyszłego pożyczkobiorcy. Pożyczkę można wziąć na okres do 7 lat. Warto jeszcze wspomnieć, że pożyczka nie musi zostać zabezpieczona – to kolejny plus tego rozwiązania. Formalności można załatwić przez internet. Jest to rozwiązanie warto polecenia tym przedsiębiorcom, którym wyjątkowo zależy na szybkim otrzymaniu pożyczki – po 15 minutach od podjęcia pozytywnej decyzji trafiają one na firmowe konto. Klienci ubiegający się o pożyczkę mogą składać wnioski także tradycyjnie zgłaszając się do oddziału banku. Przedsiębiorcy, którzy otrzymają pożyczkę mogą liczyć na możliwość zawieszenia spłaty kredytu przez okres trzech miesięcy. Dogodne formy spłaty pożyczki na pewno są kolejnym atutem.

Popularne kredyty dla firm

Do kredytów, które należą do wyjątkowo popularnych należą kredyty inwestycyjne. Są one przeznaczone dla tych firm, które działają na rynku od dłuższego czasu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się od pewnego czasu kredyty na start. Są to oferty przygotowane specjalnie dla firm, których staż jest stosunkowo krótki. W zależności od banku o taki kredyt mogą ubiegać się firmy, które działają na rynku nie dłużej jak 18 miesięcy oraz takie, które działają nie dłużej jak 6 miesięcy. Kwota, którą bank jest skłonny pożyczyć przedsiębiorcom, którzy tak krótko są obecni na rynku także jest bardzo różna. W bankach, które udzielają kredytów przedsiębiorcom działającym nie dłużej jak 6 miesięcy, maksymalna kwota kredytu, który można otrzymać wynosi 30 tysięcy złotych. Formalności związane z kredytem na start można załatwić przez internet.

Dodatkowe informacje znajdziesz pod adresem https://www.mbank.pl/firmy/kredyty/biezace-zarzadzaniem-firma/pozyczka-dla-firm/

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biznes

Dodaj komentarz