Kalkulator ubezpieczeń online

Kalkulator ubezpieczeń online

Kalkulator OC online to bardzo wygodne narzędzie. Dodatkowo jest bardzo intuicyjne i możliwe do zastosowania przez każdego.

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, a więc w żaden sposób nie unikniemy zakupu polisy

Wydawałoby się, że ma znaczenie u kogo wykupimy tego typu ubezpieczenie. Tymczasem jest to zupełnie bez znaczenia. Istotne jest jedynie to ile będziemy zmuszeni zapłacić za nowe, całoroczne ubezpieczenie OC. Zakres obowiązkowego ubezpieczenia jest bowiem taki sam bez względu na towarzystwo ubezpieczeniowe jakie wybierzemy. Wykorzystując kalkulator OC online, zamiast oczekiwania w biurze agenta, wybieramy własny komputer. Po wypełnieniu formularza internetowego narzędzia, w kilkanaście sekund otrzymamy pełną listę towarzystw wraz z propozycjami ubezpieczenia. Z tej listy jesteśmy w stanie wybrać te najkorzystniejsze dla nas. Co więcej od razu możemy kupić polisę. Dzięki porównaniu ofert, mamy szansę na zakup najtańszej na rynku polisy OC. Pamiętajmy, że ceny ubezpieczenia różnią się w zależności od wybranego towarzystwa. Każda firma stosuje własną ocenę ryzyka ubezpieczeniowego oraz opiera się na indywidualnym systemie zniżek i zwyżek. Dlatego ten sam kierowca może otrzymać nawet kilkanaście zróżnicowanych propozycji cenowych. Dodatkowo zakup polisy OC przez Internet może być honorowany dodatkowym bonusem nawet do dwudziestu procent. Kolejny upust cenowy otrzymasz za płatność kartą kredytową. Może to być nawet pięć procent. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują również zniżki marketingowe dla wybranych kierowców. W jednym towarzystwie możemy otrzymać przykładowo zniżkę tylko z racji posiadania konkretnego modelu samochodu, lub należeć do jednej z wielu grup zawodowych. Takich informacji nie znajdziemy przy szukaniu oferty ubezpieczeniowej na własną rękę.

Sam zakup polisy przez Internet też również niezwykle prosty

Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek i przesłać go do towarzystwa ubezpieczeniowego. Zapłacić za ubezpieczenie też możemy online. Efektem czego cała procedura może nam zająć dosłownie kilkanaście minut.

Więcej na https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi

Dodaj komentarz