Nowe propozycje deweloperów

Nowe propozycje deweloperów

Obecnie wszyscy deweloperzy bez wyjątku muszą bardzo mocno dostosowywać swoje rozwiązania i propozycje do oczekiwań współczesnych konsumentów. Rynki są dzisiaj wyjątkowo nieprzychylne dla producentów i dostawców, premiują natomiast klientów i nabywców, którzy mogą oczekiwać zdecydowanie lepszych warunków nabycia danej usługi lub towaru. Nowe mieszkania we Wrocławiu czy Warszawie są doskonałym przykładem towaru dość luksusowego, którego cena regularnie rośnie od wielu lat, ale jednocześnie niewątpliwie rośnie także jakość oferowana przez firmy deweloperskie.

Kondygnacje budynków

Pierwszą i najwidoczniejszą zmianą, jaką przeszły mieszkania na sprzedaż Wrocław, jest ich wielkość i sposób budowy. Niedopuszczalne jest już budowanie dzisiaj budynków wyższych niż czterokondygnacyjne. Najlepiej sprzedają się osiedla składające się z domków jednorodzinnych, bliźniaków lub niewysokiej zabudowy apartamentowców najwyżej na trzy piętra. Mieszkania budowane tutaj przez firmę przeważnie przekraczają sto metrów kwadratowych, każdy posiada własny parking podziemny, a lokatorzy na parterze chociażby dostęp do własnego ogródka. Często architektonicznie są to prawdziwe perełki, wykorzystujące dużą liczbę materiałów naturalnych, otwarte na światło i powietrze. Bardzo istotne jest jednak również, że deweloperzy oprócz sprzedawania dużych i drogich mieszkań, dbają o estetykę całego osiedla. Zabudowa szeregowa przeważnie ma zastosowanie funkcjonalne i pozwala sprawnie rozmieścić główne trakty komunikacyjne na osiedlu czy stworzyć bezpieczne, monitorowane miejsca parkingowe czy place zabaw i inne obiekty do rodzinnej rekreacji.

Ceny mieszkań

Ponieważ nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu potrafią kosztować do dziesięciu tysięcy złotych od metra kwadratowego, oczekiwania nabywców są naturalnie bardzo wysokie. Jakość wykończenia i zastosowanych materiałów budowlanych nie może tutaj budzić najmniejszych wątpliwości. Kluczowe jednak dla sprzedania określonej nieruchomości bardzo często bywa jej umiejscowienie – szczególnie jeśli ktoś bardzo ceni sobie możliwość natychmiastowego i bezproblemowego dostania się do miejsca pracy czy szkoły z miejsca zamieszkania.

Dodaj komentarz