Pizza party – pomysł na zamknięte restauracje w Poznaniu

pizza klasyczna

Zamknięte restauracje nie muszą być przeszkodą w organizacji przyjęć. Spotkania w małych grupach nie zostały zabronione. Nie wszyscy jednak jesteśmy wirtuozami kulinarnymi. A nawet jeśli, to przecież nie chcielibyśmy spędzać imprezy w kuchni. Na takie sytuacje genialnym rozwiązaniem jest Pizza Party. Jak ją urządzić w Poznaniu?

Niskobudżetowa impreza przy pizzy

Najtańszym sposobem, aby wszyscy się najedli, a gospodarz nie stracił, jest podział kosztów. W grupie znajomych, zwykle nie stanowi to problemu. Druga sprawa to niezamawianie nadmiaru jedzenia. Obecnie pizzerie dostarczają swoje wyroby pod drzwi, więc domówienie pizzy lub dwóch nie jest problemem. W ramach Pizza Party jest ono nawet pożądane, ponieważ impreza przeciągnie się w czasie.

Pizza party może być też świetnym sposobem na miłe spędzenie czasu z dziećmi. W takiej sytuacji warto pokusić się o wykonanie jej w domu wspólnie z nimi. Korzystając z tej metody łapiesz dwie sroki za ogon. Masz z głowy kolację i zarazem gwarancję dobrej zabawy.

Zobacz też: https://www.pizzadominium.pl/lokale/poznan-c-h-avenida

Nie daj się nudzić gościom

Pizza party to nie tylko jedzenie. To przede wszystkim dobra zabawa. W ramach imprezy możecie robić wszystko na co macie ochotę i co pozostanie w zgodzie z zasadami współżycia społecznego. Słowem, to na co zgodzą się sąsiedzi. W zależności od zebranego towarzystwa mogą to być gry planszowe czy karciane, dobry film oglądany w domu lub tańce przy dobrej muzyce. Z pewnością właściciele domków jednorodzinnych mają w tym miejscu większe pole do popisu.

Nie należy jednak zapominać, że głównym gościem jest pizza. Popularnym sposobem włączenia jej do zabawy jest konkurs na ilość zjedzonych kawałków. Do jego zorganizowania przydadzą się flamastry, tablica lub kartka papieru i woda albo inny napój do popijania. Nie zapomnijcie jednak o nagrodach dla zwycięzcy.

Poznań miasto pizzy

W Poznaniu nie brakuje pizzerii i kebabów. Podobnie jak większość lokali gastronomicznych, w dobie koronawirusa dostarczają one pizzę pod drzwi. Dowiedz się czy twoja ulubiona firma korzysta z własnego transportu czy pomocy kurierów. Życzymy udanej zabawy w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół.

Dodaj komentarz