Postaw na dobry sprzęt geodezyjny

Postaw na dobry sprzęt geodezyjny

Każdy, kto zaczyna pracę w jakimś biznesie, ma przekonanie, że zdobędzie rynek i odniesie sukces. Szczególnie młodzi ludzie mają głowę pełną wiary i są przekonani o podboju świata. Pierwsze niepowodzenia jednak często demotywują ich straszliwie i tracą oni pewność siebie. Tak było ze mną. Po studiach trafiłem do firmy geodezyjnej, w której zawsze chciałem pracować. Zarówno jednak pracujący tam ludzie, sprzęt geodezyjny, jak i właściciele – zawodzili na każdym kroku. Postanowiłem więc wziąć sprawy we własne ręce.

Wraz z najlepszym kumplem ze studiów postanowiliśmy założyć własną firmę. Postawić na jakość, ale dać także ceny możliwe do zaakceptowania na rynku pełnym konkurencji. Tak właśnie się stało. Założyliśmy firmę i za pieniądze odłożone przez nas oraz za pożyczkę na rozwój firmy kupiliśmy, jak nam się zdawało – cały potrzebny sprzęt. Ale przy pierwszych, niemal wyrwanych konkurencji zleceniach okazało się, że nie mamy jeszcze kilku ważnych rzeczy. Pierwszą była farba do znakowania. Niby mało istotny szczegół, ale każdy geodeta zdaje sobie sprawę, że bez niej pracować się nie da. Na szczęście szybko zdaliśmy sobie sprawę z naszej pomyłki i dokupiliśmy ją.

Rozwój firmy

Firma rozwijała się na tyle dobrze, że potrzebny nam sprzęt zamienialiśmy na coraz lepszy. Znaleźliśmy sklep internetowy, który służył nam zawsze fachową pomocą. Z czasem nasze usługi stały się coraz lepsze, a farba do znakowania stała się dla nas przestrogą, by nigdy za bardzo sobie nie ufać. Podpisywaliśmy umowy z nowymi firmami, a nasza firma rosła w siłę. Wkrótce zatrudniliśmy nowych pracowników – dając im godziwe zarobki i pokazując, jak ważny jest sprzęt geodezyjny i jak można pracować w dobrym zespole.

Nasza firma

Nasza firma jest na rynku od kilku lat. Cieszymy się uznaniem klientów, którzy chętnie do nas wracają. Staliśmy się fachowcami, lubiącymi swoją pracę. Pokazaliśmy młodym, jak ważny jest każdy szczegół. Jak istotny jest sprzęt i relacje międzyludzkie. Z całą stanowczością możemy stwierdzić, że nasza firma to rzetelna firma.

Dodaj komentarz