Tort na indywidualne zamówienie

Tort na indywidualne zamówienieCukiernictwo w ciągu kilku ostatnich lat szalenie poszło do przodu w naszym kraju. Wynika to z tego, że wkroczyło do nas wiele zagranicznych firm spożywczych, a też nasi cukiernicy uczą się w najlepszych szkołach na świecie i zdobywają doświadczenie w miejscach słynnych i wartościowych. Dzięki temu, możemy więc zamawiać najróżniejsze torty, w przepięknych kształtach i o niesamowitych smakach.

Często zamawiamy dla naszych bliskich torty na różne okazje, jak an przykład urodziny, czy inne święto. Zazwyczaj wybieramy jednak spośród dostępnych w danej cukierni opcji tortów, nie zastanawiając się za bardzo nad tym, jak nasz wybrany wygląda. Okazuje się jednak, że w wielu miejscach można już dzisiaj zamawiać torty zaprojektowane indywidualnie dla nas i spełniające nasze oczekiwania. Przede wszystkim, taką możliwość dają nam cukiernie internetowe, jak na przykład e-torty.pl. można tam bowiem zamówić taki o wymyślonym przez nas kształcie lub formacie. Bardzo popularne stają się torty w kształcie różnych przedmiotów i nawet miejsc. Niekiedy wyglądają one bowiem jak budynki, czy całe miasta.

Ceny tortów

Przygotowanie takiego tortu wymaga oczywiście wiele pracy i czasu. Należy więc nastawić się na to, że będzie on droższy od tradycyjnego, wybranego z galerii zdjęć na stronie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że taki tort, dedykowany konkretnej osobie i specjalnie dla niej projektowany, może sprawić obdarowanemu naprawdę wielką frajdę i przyjemność. Możemy swobodnie wybierać spośród dostępnych smaków i postawić na ulubiony smak osoby obdarowywanej.

Dowóz tortów

Torty zamawiane przez Internet dowozi nam zawsze kurier, który przyjeżdża pod wskazany adres w konkretnym, umówionym momencie. Jest to również wspaniałym elementem niespodzianki. Można taki tort wysłać zamiast kwiatów, lub innego podarunku. Z pewnością sprawi on masę radości i zaskoczy solenizanta. Warto dołączyć do niego bilecik z życzeniami, lub zdecydować się na specjalny napis na samym torcie. Zawsze takie torty są elegancko i bezpiecznie zapakowane przez dostawcę.

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz