Vantage rozwija rynek powierzchni biurowych

Vantage rozwija rynek powierzchni biurowych

Jednym z liderów na rynku branży deweloperskiej jest Vantage Development. To firma, która swoje dotychczasowe inwestycje najmocniej lokowała we Wrocławiu, ale teraz zaczyna ekspansję również na warszawski rynek. Vantage w zakresie sprzedaży mieszkań chce być także obecny w we wszystkich innych większych miastach Polski, czyli – oprócz i Warszawy – w Krakowie i Poznaniu.

We Wrocławiu chcą także mocniej wejść na rynek pierwotny powierzchni biurowych. Do tej pory może pochwalić się oddanym do użytku już biurowcem Delta 44 przy ul. Dąbrowskiego 4 we Wrocławiu.

Nowoczesność

To nowoczesny biurowiec oddany zaprojektowany przez wybitnych projektantów pracowni architektonicznej ASPA. Projekt został doceniony przez ekspertów – otrzymał wyróżnienie w kategorii budynek użyteczności publicznej w konkursie „Piękny Wrocław”. Dalej – łącznie Delta 44 liczy prawie 3700 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej, handlowej i usługowej. Lokalizacja w centrum miasta – tuż koło dworca kolejowego i PKS – i piękna architektura to zaledwie dwie z wielu zalet tego budynku. Warto także dodać, że elastyczna koncepcja biurowca Vantage Development pozwala na wydzielenie lokali biurowych i handlowych do 30 metrów kwadratowych powierzchni oraz łączenia ich w większe parcele – nawet do 700 metrów kwadratowych na jednej kondygnacji.

Pełen kompleks

Vantage rozwija rynek powierzchni biurowychAle obok Delty 44 Vantage Development może poszczycić się jeszcze… pięcioma biurowcami. To kompleks Promenady Business Park, którego założeniem jest organizacja parku biurowego o łącznej powierzchni ponad 90 tysięcy metrów kwadratowych! Te staną między ul. A.Słonimskiego, planowaną ul. Cz. Miłosza i ul. Trzebnicką we Wrocławiu. Poza biurami o różnych powierzchniach w najwyższym standardzie, na terenie office parku Vantage Development znajdą się także kantyny, kawiarnie i restauracje, sale konferencyjne, tereny zielone, autobus liniowy, bezpłatna sieć bezprzewodowego internetu oraz udogodnienia dla rowerzystów. Warto rozwijać biznes z Vantage Development.

Dodaj komentarz