Wytatuowany horror

W ten weekend w Centrum Stocznia Gdańska będzie słychać nie tylko maszynki to tatuowania. Permanentna sztuka pójdzie w parze z hardcorową muzyką.
Tatuażowe imprezy wyrastają w Polsce jak grzyby po deszczu. Ich stli bywalcy wiedzą, że dobra impreza to taka, na której można posłuchać fajnej muzyki, kupić niebanalne ciuchy, podpatrzeć mistrzów tatuowania i ich pomysły, spotkać starych znajomych lub poznawać nowych. To wszystko w Gdańsku na dwudniowym konwencie tatuowania. Organizatorzy ściągnęli mistrzów dziar z całego kraju(ponad 50 stoisk) – m.in. mistrz dekady Juniora, dorzucili kilku gości – choćby Falen Angel ze Szwecji czy Denisa z Litwy, zaprosili fajne sklepy odzieży i biżuterii, a na koniec obiecują zaserwować koncerty w klimacie – zagrają m.in. Apteka, Arshenic, Rearrange, Nothing Between Us, Warfare, Popsysze. Nad imprezą ma wisieć ponura aura horrorów i pokrewnych elementów.
Tych, którzy nigdy na podobnym konwencie nie byli i teraz wybiorą się do Gdańska informujemy, że jeśli chcecie sobie zrobić tatuaż, może Was rozboleć głowa od nadmiaru możliwości.

Dodaj komentarz