„Dlaczego towarzystwo jest dla mnie tak ważne? Z prostej przyczyny – nie odbieram świata wszystkimi zmysłami, a konkretnie mówiąc nie docierają do mnie bodźce wzrokowe, ponieważ jestem osobą niewidomą” – napisała na facebookowej grupie Magda. Na reakcję fanów festiwalu nie trzeba było długo czekać. Pod postem posypały się komentarze.
Źródło: Read More