Na zakończenie roku szkolnego robię dzieciom ciastka bez mąki i cukru. Są leciutkie i puszyste

Nie trzeba długiej listy składników, żeby przygotować prosty deser na szkolne świętowanie. Te ciastka są delikatne, kokosowe i robi się je bez klasycznej mąki oraz białego cukru. Wystarczy kilka minut pracy i krótki czas pieczenia.

Źrodło: Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *