Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką programu „Taniec z gwiazdami”. Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła, że aktorka zakończyła swoją przygodę z tanecznym show po pięciu edycjach. Do tej pory sama zainteresowana nie komentowała szerzej tej decyzji, co szybko wywołało spekulacje. Niektórzy sugerowali, że mogła zostać odsunięta od programu. Teraz Kasprzyk zabrała głos w rozmowie z Plejadą i jasno wyjaśniła, dlaczego odchodzi.
Źródło: Read More