Nie ukrywa problemu z alkoholem. „Lubię się napić, żeby się upić”

Andrzej Grabowski gościł w podcaście Żurnalisty, w którym nie unikał odpowiedzi na kontrowersyjne pytania. W rozmowie został poruszony m.in. temat alkoholu. – Lubię się napić alkoholu, zwykle mocnego. I nie po to, że mi to smakuje, bo mi to nie smakuje, tylko po to, żeby się upić – powiedział.

Źródło: Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *