Domagalik o byłych mężach. „Każdemu zawdzięczam coś ważnego”

– Ja miałam trzech naprawdę fajnych mężów. Rozwodziłam się zawsze bez orzekania o winie i nigdy nie miałam podziału majątku. Każdemu z mężów zawdzięczam coś ważnego w moim życiu – powiedziała pisarka i dziennikarka Małgorzata Domagalik w podcaście Magdy Mołek.

Źródło: Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *