– Ja miałam trzech naprawdę fajnych mężów. Rozwodziłam się zawsze bez orzekania o winie i nigdy nie miałam podziału majątku. Każdemu z mężów zawdzięczam coś ważnego w moim życiu – powiedziała pisarka i dziennikarka Małgorzata Domagalik w podcaście Magdy Mołek.
Źródło: Read More