Artur Rojek szczerze o niekorzystnych umowach. „Podpisałem dwa razy”

Artur Rojek był gościem Filipa Borowiaka w programie Wirtualnej Polski. W szczerej rozmowie opowiedział nie tylko o współpracy z Dawidem Podsiadłą, ale także o kulisach branży muzycznej.

Źródło: Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *