Dorota Naruszewicz odeszła z „Klanu” 15 lat temu. 22 czerwca 2026 r. aktorka pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie wróciła pamięcią do tamtej decyzji. – W pewnym momencie po prostu doszłam do wniosku, że mam tego trochę dość – wyjawiła.
Źródło: Read More