Hasło „chłopaki nie płaczą” pojawiło się i w polskich piosenkach i w filmach. W przestrzeni publicznej wymawiane było jak truizm. Rzeczywistość jest taka, że chłopaki na pewno nie płaczą, oni odczuwają często tylko jedno. – Wszystko podporządkują jednej emocji: wkurzeniu – mówi Tomasz Kammel w rozmowie na kanale „Miłość”.
Źródło: Read More