Kammel o emocjach. „Musiałem to jakoś przepracować”

Hasło „chłopaki nie płaczą” pojawiło się i w polskich piosenkach i w filmach. W przestrzeni publicznej wymawiane było jak truizm. Rzeczywistość jest taka, że chłopaki na pewno nie płaczą, oni odczuwają często tylko jedno. – Wszystko podporządkują jednej emocji: wkurzeniu – mówi Tomasz Kammel w rozmowie na kanale „Miłość”.

Źródło: Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *