„Mieszkam sama, bo mogę”. Coraz więcej Polek tak wybiera

Własne mieszkanie, własne zasady i święty spokój. Coraz więcej Polaków świadomie rezygnuje ze wspólnego życia pod jednym dachem. Już 35 proc. gospodarstw domowych w Polsce tworzy jedna osoba. – Lubię mieć miejsce, do którego wracam tylko ja – mówi Hania. Eksperci wskazują, że to jedna z największych zmian społecznych i mieszkaniowych w ostatnich latach.

Źródło: Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *