Nie zostawiaj tam wody. Po chwili nie nadaje się do spożycia

W czasie upałów regularne picie wody jest koniecznością. Rzadko jednak zastanawiamy się nad tym, co dzieje się z butelką zostawioną na kilka godzin w rozgrzanym samochodzie. A to może mieć znaczenie dla zdrowia. Wysoka temperatura, plastikowe opakowanie i bakterie, które trafiają do środka po kontakcie z ustami, tworzą połączenie, którego lepiej unikać.

Źródło: Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *