To najzdrowsze danie z PRL-u, a do tego pyszne i sycące. Dietetyk nie ma wątpliwości
Często krytykujemy kuchnię PRL-u jako niezdrową, tłustą i bazującą na składnikach niskiej jakości. Tym samym zapominamy, że pomimo braku wielu produktów w sklepach, a może […]